Dream Food Yemek Gıda Tem. Nak. ve Tic. Ltd. Şti.
cart9 3 Sepetim
3 Hesabım
İletişim
4 Bilgi

Aşırı Yeme Ataklarını Nasıl Önleriz?

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Aşırı Yeme Ataklarını Nasıl Önleriz? Devamını oku
Bazı günler belirli yiyeceklere karşı aşırı yeme isteği duyuyor ama iradenizi koymak istiyorsanız, “kendinizi tanımanız” gerektiğini bilin. Yoğun yaşam tarzı, okul veya iş hayatı stresi gibi faktörler sizin aşırı yeme ataklarınızı tetikliyor olabilir.

Uzun Saatler Çalışanlara Öneriler

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Uzun Saatler Çalışanlara Öneriler Devamını oku
Uzun saatler çalışanlar için beslenme konusu her zaman merak konusudur. Sağlıklı beslenme sadece günlük hayatınızda değil, iş hayatınızda da daha mutlu, enerjik ve verimli olmanıza yardımcı olur.

Bütün Kaloriler Eşit mi?

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Bütün Kaloriler Eşit mi? Devamını oku
İhtiyacınız olan kalorilerin nereden geldiğini önemsiyor ve sağlıklı, lezzetli, katkı maddesiz kalori alımınızı Dream Food yemek çeşitlerimiz ile destekliyoruz.

Ankara Online Paket Yemek Servisi Dream Food

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Ankara Online Paket Yemek Servisi Dream Food Devamını oku
Ankara Yenimahalle ve Çankaya bölgelerine ücretsiz kargo ile online paket yemek servisi hizmetimizi kullanabilir, ya da üretim fabrikamızdan Gel Al ile %15 indirimli olarak yemek menülerimizden satın alabilirsiniz.

Sevilen Deniz Mahsülü Karides

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Sevilen Deniz Mahsülü Karides Devamını oku
Kabuklu bir deniz canlısı olan karides tüm yıl boyunca donmuş şekilde bulunur, Nisan ve Mayıs aylarında ise tazesi afiyetle yenir. Tereyağında yapıldığında tadına doyum olmaz, makarnaya ayrı bir yakışır.

Karbonhidrat Yemeyen Kasını Yer

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Karbonhidrat Yemeyen Kasını Yer Devamını oku
Karbonhidratlar vücudumuzdaki tüm hücrelerin öncelikli yakıtı olup; yetişkin bir bireyin günlük enerji gereksiniminin %55 - 65'i karbonhidratlardan sağlanır.

Dondurulmuş Gıda Sektörü ve Gelişimi

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Dondurulmuş Gıda Sektörü ve Gelişimi Devamını oku
Dondurulmuş ürünlerin tüketiminin kolay ve pratik olması, besin değeri kaybı olmaması gibi nedenler, son yıllarda dondurulmuş gıdalara olan ilgiyi artırmıştır.
Covid-19 Pandemi Sürecinde Bireylerin Paketli Gıda Tüketimine Eğilimi Devamını oku
Covid-19 pandemi sürecinde güvenli online paket yemek servisi öneminin anlaşılması ve paketli gıda tüketimine eğilimin artması ile ilgili incelemeler.

Vakum Paketleme Teknolojisi Nedir?

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Vakum Paketleme Teknolojisi Nedir? Devamını oku
Besinlerin saklanmasını, korunmasını, taşınmasını kolaylaştırmak ve iyi görünmesini sağlamak için onların dış ortamla ilgisini kesmeye paketleme denir.

Ankara Paket Yemek

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Ankara Paket Yemek Devamını oku
Dream Food ailesinin birbirinden lezzetli taze ve dondurulmuş paket yemek listesini inceleyerek, içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmayan ve raf ömrü uzun olan tüketime hazır paketlenmiş yemeklerimizi gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.

Yeni Teknoloji Bilindik Lezzetler

Yayınlayan   |   0 Yorumlar
Yeni Teknoloji Bilindik Lezzetler Devamını oku
Toplumun beslenme ihtiyaçlarını saptayarak optimal beslenmeyi, pratik ve lezzetli hale getirebilme düşüncesiyle paketlenmiş hazır ev yemeği hizmeti sunar. Ev yapımı tadında toplu üretilen yemeklerimiz, özel ambalaj malzemeleri ve buna uygun metotlar ile kontrollü koşullarda paketlenmektedir.

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş

3

Ara

Buradan ürünlerimizi kolayca arayabilirsiniz.

Hesabınız

Üye değil misiniz?
Hemen Kayıt Ol
4