cart9 0 Sepetim
3 Hesabım
İletişim
4 Bilgi

Galeri

  |   0 Yorumlar
Dream Food Galeri
Bazı günler belirli yiyeceklere karşı aşırı yeme isteği duyuyor ama iradenizi koymak istiyorsanız, “kendinizi tanımanız” gerektiğini bilin. Yoğun yaşam tarzı, okul veya iş hayatı stresi gibi faktörler sizin aşırı yeme ataklarınızı tetikliyor olabilir.
Uzun saatler çalışanlar için beslenme konusu her zaman merak konusudur. Sağlıklı beslenme sadece günlük hayatınızda değil, iş hayatınızda da daha mutlu, enerjik ve verimli olmanıza yardımcı olur.
İhtiyacınız olan kalorilerin nereden geldiğini önemsiyor ve sağlıklı, lezzetli, katkı maddesiz kalori alımınızı Dream Food yemek çeşitlerimiz ile destekliyoruz.
Ankara Yenimahalle ve Çankaya bölgelerine ücretsiz kargo ile online paket yemek servisi hizmetimizi kullanabilir, ya da üretim fabrikamızdan Gel Al ile %15 indirimli olarak yemek menülerimizden satın alabilirsiniz.
Kabuklu bir deniz canlısı olan karides tüm yıl boyunca donmuş şekilde bulunur, Nisan ve Mayıs aylarında ise tazesi afiyetle yenir. Tereyağında yapıldığında tadına doyum olmaz, makarnaya ayrı bir yakışır.
Karbonhidratlar vücudumuzdaki tüm hücrelerin öncelikli yakıtı olup; yetişkin bir bireyin günlük enerji gereksiniminin %55 - 65'i karbonhidratlardan sağlanır.
Dondurulmuş ürünlerin tüketiminin kolay ve pratik olması, besin değeri kaybı olmaması gibi nedenler, son yıllarda dondurulmuş gıdalara olan ilgiyi artırmıştır.
Covid-19 pandemi sürecinde güvenli online paket yemek servisi öneminin anlaşılması ve paketli gıda tüketimine eğilimin artması ile ilgili incelemeler.
Besinlerin saklanmasını, korunmasını, taşınmasını kolaylaştırmak ve iyi görünmesini sağlamak için onların dış ortamla ilgisini kesmeye paketleme denir.
Dream Food ailesinin birbirinden lezzetli taze ve dondurulmuş paket yemek listesini inceleyerek, içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmayan ve raf ömrü uzun olan tüketime hazır paketlenmiş yemeklerimizi gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.
Toplumun beslenme ihtiyaçlarını saptayarak optimal beslenmeyi, pratik ve lezzetli hale getirebilme düşüncesiyle paketlenmiş hazır ev yemeği hizmeti sunar. Ev yapımı tadında toplu üretilen yemeklerimiz, özel ambalaj malzemeleri ve buna uygun metotlar ile kontrollü koşullarda paketlenmektedir.

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş

3

Ara

Buradan ürünlerimizi kolayca arayabilirsiniz.

Hesabınız

Üye değil misiniz?
Hemen Kayıt Ol
4