Dream Food Yemek Gıda Tem. Nak. ve Tic. Ltd. Şti.
cart9 3 Sepetim
3 Hesabım
İletişim
4 Bilgi
Ankara Online Paket Yemek Servisi Dream Food
Yayınlayan   |  06/18/2021 10:14:26   
Ankara Online Paket Yemek Servisi Dream Food

Dream Food, yemeklerin lezzet ve besin değerlerinin uzun süre muhafaza edilebilmesi için, Skin Pack paketleme teknolojisini kullanır. Ankara içi Yenimahalle ve Çankaya bölgelerine ücretsiz kargo ile paket yemek servisi hizmetimizi kullanabilir, ya da üretim fabrikamızdan Gel Al ile %15 indirimli olarak yemek menülerimizden satın alabilirsiniz. Birbirinden lezzetli yemek menülerimizi sıralayacak olursak;

Buzdolabından çıkar, ısıt, afiyet olsun. 

Türkiye'nin ilk uzun ömürlü hazır yemek gibi yemeği Dream Food ile besin değerleri yüksek, taze ve lezzetli bir yemeğe ulaşmak artık bu kadar kolay.

Nasıl mı?

Dream Food ürettiği yemekleri konvansiyonel fırınlarda pişirir, hiç bekletmeden soğutuculara yükler ve +4 dereceye kadar soğutur. Böylece oda sıcaklığında soğumaya bırakılan yemeklerde çeşitli bakterilerin ve mikroorganizmaların üremeleri engellenmiş olur. Yemeklerde raf ömrünü uzatacak hiçbir katkı maddesi ya da gaz bileşeni kesinlikle kullanılmaz. Bunun yerine yemekler, Skin Pack paketleme teknolojisi ile içerisinde sıfıra yakın hava kalacak şekilde paketlenir. 

Üretim ve sevkiyat aşamasında +4 derece soğuk zincir korunarak ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getirilir. Dream Food'un taze ürünleri +4 derecede buzdolabında 25 güne, dondurulmuş ürünleri ise buzlukta 6 aya kadar ilk günkü tazeliğini korur. Taze ürünleri son kullanma tarihine gelmeden önce dondurucuya koyarak 6 ay daha tazeliğini koruyabilirsiniz. 

Tüketime Hazırlama 

Donmuş ürünleri mikrodalgada 7 dakika, taze ürünleri ise mikrodalgada 3 dakika ya da fırında 80 derecede 15 dakikada tüketime hazır hale getirebilirsiniz. 

Üretimde kullanılan kaplar PP5 Evo PP5 katmanlarından oluşur. 140 dereceye kadar plastik salınımı vermez. Dream Food dakikalar içerisinde hazır edebileceğiniz, besin değeri yüksek, sağlıklı ve lezzetli yanıbaşınızdaki en pratik çözüm ortağınızdır. Yemek yapmaya vakit ayıramayanlar, zaman kazanmak isteyenler ve Fast Food yerine yemek gibi yemeği tercih edenler için Dream Food artık bir sipariş uzağınızda. 

İnternet sitemizden ücretsiz kargo ile ya da satış noktalarından elden satın alarak Dream Food lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Artık her an dakikalar içerisinde tüketime hazır hale getirilebilen Dream Food yemekleri buzdolabınızda. 

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş

3

Ara

Buradan ürünlerimizi kolayca arayabilirsiniz.

Hesabınız

Üye değil misiniz?
Hemen Kayıt Ol
4