cart9 0 Sepetim
3 Hesabım
İletişim
4 Bilgi
Baba mesleği olarak başladığımız yolculuğumuzda Ankara’nın çeşitli semtlerinde yaptığımız restoran işletmeciliğini takiben 2004 yılında Toktaylar Yemek Firmamızı kurarak, resmi kurumlara ve pek çok seçkin özel işletmelere toplu yemek hizmeti verdik ve halen bu hizmetimizi sürdürmekteyiz.
 
Ayrıca 01 Mayıs 2016/ 01 Eylül 2019 tarihleri arasında TCDDY (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğüne bağlı Yüksek Hızlı Tren (YHT) ve Konvansiyonel Tren yolcularına, Türkiye geneli günlük taze hazırlanmış yemek ve ikram paketleri tedarik hizmetlerini başarı ile gerçekleştirdik.
 
17 yıllık bu sürede sürekli kendimizi geliştirmeyi, yemek kalitemizi yükseltmeyi ve teknolojiyi yakından takip etmeyi her zaman ön planda tuttuk.

2012 yılında “KUTU MENU” markamız ile MAP paket yemek hizmetini başlattık. 2020 yılından itibaren ise skin-pack paketleme teknolojisi ile paketlediğimiz( +4 derecede buzdolabında 25 gün ve -18 derecede derin dondurucuda 6 ay tazeliğini koruyabilen)  ürünlerimizi “DREAM  FOOD “ markamız adı altında sizlerin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.
 
Yıllardır  “Sadece Yemek Üretmek” olan bu mesleki yolculuğumuzda her türlü olumsuz koşullara rağmen, kaliteden ödün vermemeyi prensip edindik.  Müşterileriyle arasında güvenilirlik bağı kurma ilkesini benimseyen bir yemek firması olarak sizlere yenilikler sunmaya devam etmek en büyük amacımız.

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş

3

Ara

Buradan ürünlerimizi kolayca arayabilirsiniz.

Hesabınız

Üye değil misiniz?
Hemen Kayıt Ol
4