cart9 0 Sepetim
3 Hesabım
İletişim
4 Bilgi

Yemekleri ne kadar süre saklayabilirim ve dondurabilir miyim?

Her ürünün üzerinde bulunan tarihe göre Dream Food yemekleri buzdolabında (4-6 °C) 10 ile 25 gün taze kalır ve dondurucunuzda (-18 °C) aylarca (6 ay) dayanabilir. Donuyorsa, etiketteki ısıtma önerilerini izlemenizi tavsiye ederiz.

Yemekleri fırında veya mikrodalga fırında Isıtabilir miyim ?

Kesinlikle geleneksel bir fırın veya mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırında optimal bir ısıtma sağlanacağından tavsiye edilmektedir. Ürün incele sayfasından kullanım talimatlarını takip ederek veya satın aldığınız ürünün etiket bilgilerinde bulunan ısıtma önerilerini inceleyip, kolaylıkla en iyi nasıl ısıtacağınızı öğrenebilirsiniz.

Daha fazla seçenek mevcut olacak mı?

Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz 7 ürünümüz var. Şeflerimiz ve uzmanlarımız çizgimizi genişletmek için daha leziz tarifler geliştirmek adına sıkı çalışıyorlar. Göz önünde bulundurmamızı istediğiniz favori bir yemeğiniz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak ya da Facebook, Twitter, Instagram sayfalarımız aracılığıyla bize bildirin.

Bu tür ambalajlara aşina değilim, güvenli mi?

Kimyasallara veya koruyuculara ihtiyaç duymadan yiyeceklerimizi taze tutmak için mevcut en iyi ambalajı aradık. Vakumla kapatılmış paketimiz tazeliğe hapsolur ve mükemmel bir ısıtma sağlar. İçerideki nem, Isıtıldığında filmin genişlemesine neden olur. Bu buhar destekli ısıtma, nem kaybı olmadan eşit sıcaklıklar sağlar. Plastik tabak polipropilenden yapılmıştır (5). Yüksek erime noktası nedeniyle genellikle gıda kaplarında kullanılır. BPA içermez.

Alışveriş Sepetim

Sepetiniz boş

3

Ara

Buradan ürünlerimizi kolayca arayabilirsiniz.

Hesabınız

Üye değil misiniz?
Hemen Kayıt Ol
4